Stogų dengimas: kodėl svarbu tai atlikti kokybiškai?

Stogas yra viena svarbiausių namo dalių, atliekanti kelias reikšmingas funkcijas:

 • saugo patalpas nuo išorės poveikio ir kritulių;
 • sulaiko šilumą namuose, o kadangi žinome, kad šiluma kyla į viršų, tai labai svarbu gera stogo šilumos izoliacija, kad nebūtų dideli šilumos nuostoliai.

Taigi, stogas yra vienas geriausių šilumos iš namų laidininkų, tad nekokybiškas stogas lems didelius šilumos nuostolius, tai, savo ruožtu, suponuos augančias išlaidas šildymui ir komforto stoką namuose. Tarsi užburtas ratas, kur vienas aspektas lemia kito neigiamo aspekto atsiradimą, o kad to būtų išvengta būtina pasirūpinti kokybišku, tvirtu namo stogu. Ar Jums reikalinga tokia namo „kepurė“? Tuomet skubėkite pas UAB „Dorineda“ specialistus ir sutarkime dėl Jūsų namo stogo dengimo ir skardinimo darbų.

Galbūt domina Jūsų stogo darbų kainos? Mielai laukiame atvykstant – įvertinsime Jūsų poreikius ir paskaičiuosime, kiek kainuotų Jūsų namo stogo darbai.

 

Stogų dengimas: ką reikia žinoti?

Sumontavus tinkamą stogo konstrukciją, užklojus difuzinę plėvelę ir sukalus grebėstus laukia vienas didžiausių darbų – stogo dengimas. Dangų asortimentas šiandieninėje rinkoje labai platus: čerpės, beasbestis šiferis, bituminės čerpės, skarda. Kaip teisingai pasirinkti? Svarbu atsižvelgti  į savo galimybes ir poreikius, stogo konstrukciją, pastato tipą, įvertinkite tokius reikšmingus kriterijus kaip stogo dangos ilgaamžiškumas, kokybė. UAB „Dorineda“ stogdengiai rekomenduoja savo stogui pasirinkti vieną populiariausių produktų – plieninę stogo dangą.

 

Stogų dengimas: kokie skardos privalumai?

Jau kuris laikas rinkoje stebimas spartus plieninių stogo dangų populiarėjimas. Tai suponuoja ne tik kokybė, patvarumas, patraukli kaina, bet ir platus formų bei spalvų spektras.

Stogo dengimas skarda – kokie privalumai:

 • Paprastas, spartus montavimas, be to, ir pati stogo danga pasižymi puikiu kainos bei kokybės santykiu. Greitą montavimą suponuoja tai, kad skardos yra dideliais lakštais – juostomis, todėl uždėjus vieną skardos lakštą uždengiamas nemažas stogo plotas.
 • Skarda yra lengva, tad neapsunkina transportavimo proceso. Kita vertus, dėl šios ypatybės nėra rekomenduojama rąstiniams pastatams, kuriems prioritetinis yra sunkesnis stogas.
 • Plati skardų spalvų paletė suteikia plačias pasirinkimo galimybes kuriant savo namų eksterjerą. Stogo dengimas skarda leidžia ne visą namo dekorą derinti prie stogo spalvos, bet stogo spalvą pasirinkti būtent tokią, kokios norima.
 • Ilgai išliekantis estetinis stogo vaizdas – vienas esminių privalumų, dėl ko plieninė stogo danga labai vertinama.
 • Lygus, glotnus paviršius neleidžia kauptis vandeniui ir užtikrina gerą vandens nutekėjimą.
 • Skarda atspari ugniai – saugumo aspektas itin reikšmingas.

Taigi, solidus skardos privalumų sąrašas nepalieka abejingų, kad ši stogo danga bus geriausias pasirinkimas Jūsų stogui.

Gali kilti klausimas, kodėl egzistuoja gana platus skardos kainų diapazonas. Kainų skirtumus lemia tokie aspektai kaip gamintojas, skardos storis bei skardos padengimas, cinkavimo sluoksnis ir dažų sluoksnis, skardos profilis (čerpinis – pigesnis variantas, trapecinis – brangesnis variantas).

 

Stogo skardinimas: ką reikia žinoti?

Uždengus stogą skarda, jį reikia apskardinti. Čia atsiskleis ir dar vienas skardos privalumas – skardinimo elementai gaminami iš tos pačios skardos, galimos tos pačios spalvos, todėl nereikės derinti ir ieškoti panašių atspalvių, kaip būna, kai stogas dengiamas kito tipo danga. O atitaikyti spalvas sudėtinga.

Stogo skardinimas ne ką mažiau svarbus nei pats stogo dengimas skarda. Šiame etape montuojame tokius stogo skardinimo elementus kaip:

 • kraigas;
 • vėjalentės;
 • vidinė įlaja;
 • laštakiai.

Stogo skardinimas paprastai apima ir kamino skardinimo darbus.

Stogo skardinimas nėra sudėtingas procesas, bet patikėti jį pravartu specialistams, kadangi skardinimo reikšmė stogui didelė – skardinimo elementai apsaugo stogą ir uždengia nesandarias stogo vietas, pavyzdžiui, stogo plotų sujungimo vietas, stogo ir sienų sujungimus. Kokybiški skardinimo elementai ir profesionalus skardinimas užtikrina stogo ilgaamžiškumą.

UAB „Dorineda“ stogdengiai pasirengę atlikti visus Jūsų namo stogo skardinimo darbus.

 

Stogo dengimas ir stogo skardinimas: kodėl būtent UAB „Dorineda“ stogdengiai?

 • Ilgametė patirtis ir nuolatinis tobulėjimas leidžia rasti geriausius sprendimus ir darbus atlikti nepriekaištingai.
 • Naudojame tik aukščiausios kokybės medžiagas bei kokybiškus įrankius.
 • Sekame naujoves, inovatyvius metodus, naujausių technologijų teikiamas galimybes ir sėkmingai tai realizuojame bei pritaikome savo veikloje.
 • Visada atsižvelgiame į konkretaus namo stogo konstrukciją.
 • Konsultuojame savo klientus, atsakome į visus klausimus, patariame ir padedame teisingai pasirinkti. Mums svarbus Jūsų komfortas ir kokybiškas namo stogas!