Remonto darbai

Jei įsigijote būstą, kuris jau turėjo šeimininkus, tai neabejotinai norėsite keisti jo interjerą: pašalinti sienų, lubų, grindų defektus, atnaujinti, „įpūsti“ naujų spalvų... O gal savo bute / name gyvenate jau dešimtmetį ar daugiau, o dar nė karto nekeitėte net sienų spalvos? Suteikite namams naują „veidą“ – buto remontas ar namo remontas bus tai, ko reikia.

Remonto darbai su UAB „Dorineda“ – atliekame dalinį arba visišką patalpų remontą, visus smulkius remonto darbus – buto remontas arba namo remontas visiškai nebus Jūsų galvos skausmu, jei patikėsite darbus UAB „Dorineda“ komandai.

 

Remonto darbai: ką Jums siūlome?

Platus remonto darbų spektras – viskas iš vienų rankų. UAB „Dorineda“ komandos atliekami remonto darbai:

  • Mūrijimas. Buto remontas mūro darbų pareikalauja gerokai rečiau, bet štai atliekant namo remontą mūryti prireikia dažniau, pavyzdžiui, pertvaras. Visada patariame klientams pasirenkant medžiagas.
  • Tinkavimas. Buto remontas ar namo remontas retai kada apsieina be tinkavimo. Atliekant tinkavimo darbus rezultatas priklauso nuo tinkuotojo gebėjimų ir medžiagų bei darbo įrankių. UAB „Dorineda“ tinkuotojai puikai suderina šiuos tris aspektus ir išgauna aukščiausios kokybės darbo rezultatą.
  • Gipso kartono plokščių montavimas. Šiais laikais turbūt nei vieni namo remonto darbai nepraeina be gipso kartono plokščių ir jų teikiamų privlumų. Daug patirties turime įrengdami pakabinamas lubas ir formuodami dekoratyvinius interjero elementus, todėl net pačios netikėčiausios Jūsų idėjos mūsų rankose virs realybe.
  • Lubų ir sienų glaistymas ir dažymas. Neretai galima išgirsti poziciją, esą nudažyti sienas ar lubas yra juokų darbas. Bet taip kalba tie, kurie nėra to bandę. Visada klientams išsamiai papasakojame, kaip svarbu ne tik spalvos suteikimas sienai, bet kur kas reikšmingiau galutiniam rezultatui yra tinkamas sienos dažymui paruošimas. O tam reikia turėti atitinkamų žinių. Mūsų komanda pirmiausia kruopščiai nuvalo paviršius, kurie bus dažomi, taip pat naudojame apsaugines juosteles, kad apsaugotume kitus elementus, pavyzdžiui, lubas, jei dažysime sienas ir atvirkščiai, taip pat staktas ir kt. Visada klientams paaiškiname, kaip svarbu kokybiškai užtaisyti sienose esančius plyšius ir trūkius, jei tokių yra. Juos kruopščiai išvalome ir užglaistome. Glaisto sluoksniai gali būti ir keli, svarbiausia – lygus paviršius, kurį reikia nušlifuoti bei pašalinti dulkes. Toliau – gruntavimas. Kartais taupymo sumetimais gruntavimo siekiama atisakyti, bet nerekomenduojame. Gruntavimas ypač svarbus, jei sienos yra iš gipso kartono arba tinkuotos gipsiniu tinku. Galiausiai maloniausias darbas – dažymas ir norimos spalvos sienoms suteikimas. Svarbu pasirinkti kokybišką teptuką ir gerus dažus.
  • Plytelių klijavimas. Remonto darbai be plytelių klijavimo dažniausiai neįvyksta. Plytelių paprastai reikia vonioje, tualete, bent lopinėlio – ir virtuvėje. Kruopščiai nuvalome ir paruošiame sieną, ant kurios bus klijuojamos plytelės, taip užtikrindami geriausią klijų sukibimą su sienos paviršiumi. Rekomenduojame savo klientams tik geriausius klijus, jei reikia, patariame, kokias plyteles vienu ar kitu atveju pasirinkti. Šiandien rinkoje plytelių sienoms bei grindims pasirinkimas labai platus, derindami įvairias spalvas, paveikslus, tekstūras galime išgauti nuostabias kompozicijas. Todėl drąsiai pateikite net, atrodo, sunkiai įgyvendinamas savo idėjas ir mes „išklijuosime“ jas ant Jūsų būsto sienų arba grindų!
  • Grindų dangos klojimas. Klojame kelių tipų grindis: medines, laminatą ir parketą. Medinėms grindims reikalingos lagės, medieną, jei ji neapdirbta, būtina impregnuoti, o sudėjus grindis ir nulakuoti keliais sluoksniais. Impregnavimo aspektas labai svarbus, siekiant medines grindis apsaugoti nuo kenkėjų ir medžio puvinio, pelėsio. Medinės grindys reikalauja priežiūros – kas kelerius metus turi būti pašlifuotos ir perlakuotos (kaip dažnai, priklauso nuo pasirinkto lako). Be grindų dangos klojimo, atliekame ir parketo restauravimo darbus, galime atnaujinti ir medines grindis – Jūsų būsto grindys vėl atrodys it naujos, skiriant tam mažiau lėšų ir laiko. Sudėję naujas grindis klientams pateikiame daug naudingų patarimų apie grindų priežiūrą.
  • Elektros instaliacijos ir santechnikos darbai. Reikalus su elektra palikite tik tos srities profesionalams. Siūlome elektros instaliacijos paslaugas, užtikrinančias saugumą ir tinkamą elektros išvedžiojimą Jūsų būste. Kalbant apie santechnikos darbus, tai savo komandoje taip pat turime šioje srityje besispecializuojančių narių, tad mūsų klientams – tik kokybiškiausi santechnikos darbai.

 

Nuo vizijos iki realybės: Kodėl verta rinktis UAB „Dorineda“?

Įrengsime bet kokio stiliaus interjerą – perteikite mums savo viziją ir mūsų komanda pasitelks savo žinias bei įgūdžius, kad ją paverstų apčiuopiama realybe. Metų metus kaupti įgūdžiai, nuolat tobulinamos žinios, perimama geroji patirtis, turimos kompetencijos leidžia įrengti bet kokio stiliaus interjerą: nuo kuklaus ir paprasto iki daugelio mylimo romantiškojo Provanso, prabangaus interjero su senovinio stiliaus elementais ar modernaus minimalistinio. Jūsų būstą paversime svajonių oaze, kurią matote ne tik interjero žurnaluose. Su UAB „Dorineda“ komanda viskas įmanoma!

Mūsų bagaže – platus atliktų darbų spektras, apimantis ir paprastus, bet dailius interjerus, ir ištaigingus senamiestyje įsikūrusius ambasadų pastatus.

Visus darbus atliekame vadovaudamiesi statybos rangos darbams taikomais Lietuvos teisės aktais, geriausiais asmeniniais praktikos metodais.