Pastatų Rekonstrukcija ir restauravimo darbai

Pastatų renovacija - restauravimo darbai

Restauravimo darbai pelnytai neretai prilyginami menui. Atlikdami pastato renovaciją seniems pastatams grąžiname pirminę, reprezentatyvią išvaizdą, juos tikrąja to žodžio prasme prikeliame naujam gyvenimui, sutvirtiname.

Bet restauravimo darbai – tai ne tik pirminio vaizdo atkūrimas, šiame procese itin svarbu išsaugoti autentiškas, unikalias, tam statiniui būdingas detales iki menkiausių smulkmenų, drauge prailginant pastato gyvavimo laiką, o neretai ir pritaikant jį turizmui, pažintiniams tikslams. Mums restauravimo darbai – tarytum dulkių nupūtimas  nuo išliekamąją vertę turinčio objekto ir jo atgimimas. Didžiuojamės galėdami prisidėti prie šio sudėtingo ir drauge meniško proceso.

Pastatų renovacija aktuali seniems ir pirminę išvaizdą praradusiems ar net gerokai apgadintiems mediniams, mūriniams, akmenų fasadams.

Renovacijos darbai – tai ne tik pats pokyčių, atkūrimo procesas, bet ir prieš darbų startą atliekami tyrimai, kurie būtini, siekiant užtikrinti, jog pasirinkti sprendimai yra geri ir statiniui nekyla rizika, taip pat rengiami projektai ir tik viską suderinę imamės Renovacijos darbų, kurių esminiai yra šie:

 • stiprinama statinio struktūra – darbus atliekame taikydami modernius metodus, pažangią techniką, kokybiškas medžiagas, bet drauge užtikrinant statinio autentiškumą ir visiškai jam nepakenkiant;
 • koreguojame, taisome, atkuriame tas statinio dalis, kurios apgadintos, pakitusios arba negrįžtamai prarastos.

 

Pastatų rekonstrukcija

Rekonstrukcija apima labai platų statybos ir apdailos darbų spektrą, kuriais siekiama pakeisti tam tikras statinio charakteristikas. Namo rekonstrukcija orientuota į tuos pokyčius, kuriais siekiama visiškai arba dalinai pakeisti statinio funkcinę paskirtį, susidėvėjusią įrangą, konstrukcijas, kurios ilgainiui susidėvėjo ir nebeatitinka eksploatavimo reikalavimų, taip pat pakeisti inžinerines statinio sistemas, kad jos atitiktų dabartinius reikalavimus: ekologinius, techninius bei higieninius.

Namo rekonstrukcija apima tokius darbus kaip:

 • laikančiųjų konstrukcijų sustiprinimas;
 • techninių statinio charakteristikų keitimas;
 • visų inžinerinių komunikacijų keitimas / tobulinimas ir kt.

Kuo naudinga namo rekonstrukcija?

 • didinamas gyventojų ar statinio naudotojų komfortas;
 • didinamas statinio ilgaamžiškumas;
 • rekonstruotas statinys pasižymi gerokai geresnėmis šilumos izoliacijos ir kitomis reikšmingomis savybėmis.

Rekonstrukciją galima skirti į dvi grupes:

 • vieno pastato / namo rekonstrukcija (pastarajai priskiriamas smulkus remontas, nedideli statybos remonto darbai, vieno namo ar kito statinio modernizavimas, inžinerinės įrangos atnaujinimas);
 • namų ar kitų pastatų komplekso rekonstrukcija (jai priskiriamas kapitalinis remontas, dideli statybos remonto darbai, jau ne vieno namo remontas, bet, pavyzdžiui, komplekso, gatvės, rajono namų remontas / rekonstrukcija).

 

Atliekami ir kiti statybos remonto darbai:

 • gyvenamosios ir kitos paskirties pastatų statyba;
 • kapitalinis remontas;
 • smulkus remontas;
 • senovinių pastatų renovacija / remontas / restauracija.
 • Daugiabučių renovacija

 

Kodėl verta pasirinkti UAB „Dorineda“ rekonstrukcijos ir restauravimo paslaugas?

Mūsų stiprioji pusė – ambicinga profesionalų komanda, kelianti aukščiausius tikslus ir kryptingai keliaujanti link geriausio rezultato. Daugiau kaip tris dešimtmečius siekiantis patirties bagažas statybos ir pastatų rekonstrukcijos srityje leidžia klientams pasiūlyti pačius geriausius sprendimus, užtikrinti aukščiausią darbų kokybę.

Gilios žinios, platus įgūdžių spektras, dalyvavimas konferencijose, kursuose leidžia koja kojon žengti su naujausiomis technologijomis ir savo veikloje pritaikyti inovatyvius, pažangius metodus, didele dalimi lemiančius puikius mūsų veiklos rezultatus. Nuolat tobulėjame ir investuojame į savo komandos augimą. Vienas esminių mūsų pranašumų – teisė statyti, rekonstruoti bei remontuoti kultūros paveldo objektus.

Užtikriname rekonstrukcijos ir restauravimo darbų kontrolę – kone visus darbus atliekame patys, todėl viso bendradarbiavimo su klientais metu kontroliuojame kiekvieną darbą ir garantuojame, kad visi „sraigteliai“ tame milžiniškame statinio rekonstrukcijos ir restauravimo procese veiks be priekaištų. Tiems darbams, kurių mūsų specialistai neatlieka, samdome tik patikimus subrangovus, kurių atranką vykdome labai kruopščiai ir keliame aukštus reikalavimus.