Stogų dengimas beasbesčiu šiferiu

Stogų dengimas beasbesčiu šiferiu išpopuliarėjo prieš kurį laiką, kai buvo pradėta daug viešai kalbėti apie asbesto turinčio šiferio pavojų sveikatai. Šios stogo dangos pasirinkimas rinkoje platus, todėl kiekvienas nesunkiai atranda geriausiai poreikius atitinkantį variantą.
Stogų dengimas beasbesčiu šiferiu pasirenkamas tų, kurie vertina esminius šios dangos privalumus. Beasbestis šiferis nėra labai brangus, jis lengvas, jo tarnavimo laikas – apie 40 metų. Tai viena ilgaamžiškiausių stogo dangų, kuri sėkmingai gali tarnauti ir dar ilgiau – net iki 60 metų. Tačiau tai diskutuotinas aspektas, kadangi pluoštinio cemento pagrindu gaminami stogai yra pakankamai naujas dalykas ir tas ilgaamžiškumas, kuris deklaruojamas, dar nėra praėjęs, tad vertinti tokios informacijos pagrįstumą sunku. Gamintojai paprastai šiferiui suteikia 10–15 metų garantiją.
SKAITYTI

Stogo dengimas skarda

Stogų dengimas skarda ypač išpopuliarėjo, kai buvo imta garsiai kalbėti apie asbesto turinčio šiferio žalą ir gyventojams ėmus sparčiai keisti savo namų stogo dangas. Stogų dengimas skarda ypač patrauklus dėl palyginti žemos kainos ir spartaus montavimo. Kaip sako profesionalūs stogdengiai, pasirinkę savo stogui skardinė „kepurę“ turėsite itin plačias stogo dangos formos ir spalvų pasirinkimo galimybes už patrauklią kainą.
SKAITYTI