Betonavimo darbai

Statybos darbai apima labai platų darbų spektrą, bet nė vieno namo statyba ar bet kokio visuomeninio pastato statyba neįvyksta be betonavimo.

 

Betonavimo darbai: kokias paslaugas teikiame?

  • Pamatų betonavimo darbai. Pamatai – namo pagrindas, suponuojantis namo ilgaamžiškumą, pamatai – vienas pirmųjų ir, neabejotinai, reikšmingiausių namo statybos darbų. Kalbant apie pamatų betonavimą, visada klientams rekomenduojame atlikti grunto tyrimus: jo sudėtį, stiprumą, ne mažiau svarbus ir gruntinio vandens lygis. Neištyrus grunto statybų metu arba jau apsigyvenus name ilgainiui gali atsirasti problemų, lemsiančių labai dideles išlaidas. Todėl tikrai verta pasidomėti sklypo „priešistore“ ir įvertinti gruntą.

Pamatai gali būti trijų tipų. Jei nežinote, kokio tipo pamatai tinkamiausi Jūsų statiniui, UAB „Dorineda“ specialistai patars ir pateiks argumentuotų, svarių teiginių, atsižvelgdami į konkrečią situaciją. Jei viršutinis grunto sluoksnis yra silpnas arba deformuotas, taip pat jei yra aukštas gruntinio vandens lygis, puikiai tiks poliniai pamatai. Šio tipo pamatus reikėtų rinktis siekiant perduoti pamatams didesnes apkrovas arba sumažinti pamatų nuosėdžius. Jei grunto struktūra stabili, gruntinis vanduo giliau, puikiai tiks seklieji pamatai. Seklieji pamatai dažniausiai yra įgilinami į žemę ne daugiau kaip 2 metrus ir gerai tinka būtent nedidelio namo apkrovoms paskirstyti. Šių pamatų konstrukcija gali būti monolitinė – tai labai dažnas pasirinkimas. Jei stiprus gruntas yra pakankamai giliai – siekia apie 10–60 metrų gylį, tuomet rekomenduotini gilieji pamatai.

  • Monolito-gelžbetonio konstrukcijos. Šie betonavimo darbai apima tokias monolito-gelžbetonio konstrukcijas kaip aikštės, apsauginės sienos, sijos, monolito kolonos, perdengimai ir kt. Paklausus produktas – Dekoratyvios betoninės sienos su išlietais specialiais loveliais vazonams – ir praktiška, ir vizualiai dailus, modernus sprendimas.
  • Dekoratyvinis betonavimas. Dekoratyvinis betonavimas bus puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina išskirtinumą, originalumą ir nori kažko ypatingo bei tikrai ne kasdieniško. Dekoratyvinio betonavimo rezultatas – unikali medžio imitacija, sendinto medžio efektas po plonu betono sluoksniu. Tam naudojamos medinės lentos, o dekoratyvinio betonavimo metu išryškėja natūralaus medžio tekstūra, rievės, detalus paviršius. Jokia kita apdaila nebus reikalinga. Jei pabodo įprasti tapetai, dažytos sienos, plytelės, PVC dailylentės ir kt., tuomet suteikite interjerui išskirtinumo. Dekoratyvinio betonavimo darbai labai populiarūs, pavyzdžiui, tokiose šalyse kaip Japonija, kur tinko sluoksnio negalima naudoti dėl dažnų žemės drebėjimų.

Dekoratyvinio betonavimo darbai – labai kruopštus darbas, dovanojantis nuostabų rezultatą.

Taip pat atliekame ir šiuos darbus :

  • Grindų betonavimas: apskaičiuosime jūsų grindų betonavimo kainą ir jeigu viskas tiks išbetonuosime jums grindis. Į šį procesą taip pat reikėtų atkreipti dėmesį nes prastai išbetonuotos grindys gali vėliau naudojant namus pridaryti daug problemų. Jeigu grindys išbetonuotos prastai. Gali atsirasti įtrūkimų grindyse kas gali sugadinti jūsų grindų dangą. Todėl kreipkitės į mus ir mes jums padėsime turėti grindis lygias kaip stiklą.

 

Betonavimo darbai su UAB „Dorineda“

Betonavimo darbai – viena esminių mūrų paslaugų. Atliekame bet kokio sudėtingumo betonavimo darbus: nuo pačių paprasčiausių iki, iš pirmo žvilgsnio, net sunkiai įgyvendinamų. Mums nėra neįveikiamų užduočių, nes nuolat keliame sau aukščiausius tikslus ir kryptingai einame tikslo link.

Jei turite idėjų ar net viziją, kokie betonavimo darbai Jus domina, laukiam atvykstant ir parengsime planą, kaip Jūsų viziją paversti realybe.

 

Betonavimo darbai: kodėl verta rinktis UAB „Dorineda“ specialistus?

Jau pateikėme svarių argumentų, kad betonavimo darbai yra labai svarbūs, todėl kokybę vertinantiems klientams siūlome savo paslaugas. UAB „Dorineda“ – tai komanda specialistų, puikiai išmanančių namo ar kitos paskirties pastaro statybų procesą nuo pamatų iki raktų.

Sau keliame aukščiausius tikslus, kuriuos įgyvendiname dažnai pranokdami tiek savo, tiek klientų lūkesčius. Nuolat investuojame į tobulėjimą, sekame inovacijų pasiūlančias naujausias technologijas, naudojamės pažangiomis technologijomis, kad darbo procesus darytume kuo labiau modernius, inovatyvius ir aukščiausios kokybės.

Mūsų veikla statybų sektoriuje jau perkopė tris dešimtmečius, per kuriuos sukaupėme neįkainojamos ir labai naudingos patirties, žinių bei įgūdžių. Ši trijulė mums kasdien padeda įgyvendinti Jūsų idėjas ir norus!